białko serwatkowe sklep

Jednym z silnie rekomendowanych rodzajów białek jest białko serwatkowe.
Takie białko można nabyć np. w .

Popularne izotoniki

Izotoniki w sklepach kuszą intensywnymi kolorami, wysportowanymi sylwetkami na etykietach i rzeko dobrym działaniem na nasze ciało.
Niestety znaczna większość to przesłodzone napoje o zawartości kilku minerałów i soli. Zamiast sklepowych napojów tego typu warto przyrządzić je sobie samemu- w domowym zaciszu.

Składniki i końcowy smak można dostosować do własnych preferencji.

Ja polecam izotonik z miodem, cytryną, imbirem i oczywiście solą morską.
Świetnie nawodni nasz organizm i uzupełni sporo potrzebnych soli mineralnych. Można też użyć wysoko mineralizowanej wody, co tylko poprawi skład naszego napoju.

Jakie odżywki stosować?

Odżywki trzeba sobie odpowiednio dobrać do swojego typu treningu.
Osoby chcące spalić nieco tkanki tłuszczowej powinny zainwestować w spalacze tłuszczu oraz ewentualnie dietetyczne białka serwatkowe.
Przy treningu na rzeźbę również należy ograniczyć tkankę tłuszczową, więc podobny zestaw może sprawdzić się i w tym przypadku. Co do treningu na zwiększenie masy mięśniowej to tutaj warto zainwestować w kilka rodzajów białek.
Po pierwsze przydadzą się białka, które mają długi okres wchłaniania, aby stale dostarczać tego budulca do mięśni, po drugie będą potrzebne białka serwatokowe.
Ponieważ te najszybciej się wchłaniają i przyspieszają regenerację po treningu.

Suplementacje, nie tylko dla sportowców

białko serwatkowe sklep Dieta powinna być podstawą zmian w naszym życiu, nie ważne czy zaczynamy ćwiczyć, czy po prostu chcemy bardziej zadbać o zdrowie.
Suplementy diety powinny być, zgodnie z nazwą jedynie suplementami, a nie głównymi źródłami danych składników odżywczych.
Co powinniśmy suplemetnować? Jedynie rzeczy, które ciężko będzie nam dostarczyć w codziennej diecie.

Dla intensywnie ćwiczących na pewno będzie to białko, ponieważ jest to mimo wszystko dość trudny składnik do wprowadzenia w dużej ilości w normalnej diecie..

Dodane: 31-08-2016 17:30

Tagi: sklep sport suplementy zdrowie białka odżywki